Skautská činnost pokračuje online

Prezenční skautská činnost je stále zakázána. To ovšem neznamená, že skauting v našem středisku spí.
Každý týden mají prakticky všechny děti z našich oddílů online schůzky, kde se společně setkávají, hrají hry i učí se nové skautské znalosti a dovednosti. Pro děti jsou také připravovány tipy na skautské aktivity, které mohou provádět s rodiči doma i venku.

Omezení nemá vliv ani na oddílové rady. Připravují se tábory, vymýšlejí nové projekty a probíhá i vzdělávání. Od začátku nového roku proběhly dva rádcovské online kurzy pro mladší i starší vedoucí družin a oddílů.

To, že se nemůžeme vidět osobně a prožívat společná dobrodružství v našich klubovnách i v přírodě nám chybí. Nicméně až to situace opět umožní, tak budeme připraveni 🙂