Začal nám nový skautský rok

Stejně jako škola, i činnost skautských oddílů začíná v září a vrcholí o prázdninách tábory. Neznamená to však, že by v mezičase měli pauzu, zvláště ti starší členové oddílů. V létě se plánuje, připravuje, jezdí na expedice i na vzdělávací kurzy.

Od září nám však začíná pravidelná činnost ve formě každotýdenních schůzek doplněných výpravami do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Uvidíme, co nám přinese tento rok. Epidemiologická opatření nám přímou činnost mohou ztížit nebo dokonce zakázat. Určitě se s tím ale popereme a zajistíme našim bráškům a sestřičkám, co nejlepší program.

Kapacita našich oddílů je různá, některé jsou zcela naplněné a mají čekací listiny pro nové zájemce, jiné přijímají jen děti určitého věku a jiné berou všechny. Při zájmu o vstup kontaktujte vedoucího/vedoucí oddílu: Naše oddíly.