Mafie

„Účastníme se jí, protože můžeme najít nové přátelé. Taky si vylepšujeme orientaci v mapě a ve městě a zlepšujeme si svoji kondičku.“ Double Vodňany

Mafie je strategická, týmová hra, kde se hráči v různých rolích snaží najít přes den informace, výhody a vše zužitkovat ve večerní městské hře pro svoji rodinu. Hlavním cílem je poznat nové kamarády, vyzkoušet si různé metody v hledání informací, naučit se orientovat ve městě a zažít kouzelnou atmosféru starých dob. Hra je otevřena široké veřejnosti. Klade si za úkol podporovat komunitní rozměr, otevírat aktuální témata, inspirovat a propojovat zapojené účastníky. Mafie se hraje od roku 2004 a v současnosti se jí účastní kolem 200 hráčů. Organizátorem je PinkBí tým, který je složen z členů skautského střediska Fidelis et Fortis a dalších pomocníků.

„Baví mě to, je to skvělá hra. Skvěle propracovaná a skvělá atmosféra z vítězství.“ Minotauři Pelhřimov

„Je to akce, na kterou se těšíme celý rok. Možnost poznat skauty nejen z našeho okolí.“ Jasmínky České Budějovice

aktuální ročník 2019

ročník 2018